Wskazówki o dobrym ubieraniu dla dam

Strój jest mocarnym środkiem wyrażania siebie oraz komunikowania się z innymi ludźmi. W pracy spełniamy cele i zadania firmy, i strój temu służy. Firma, w której pracujemy ma prawo żądać od nas godziwego wyglądu, jakkolwiek nie muszą to być sztywne oczekiwania. Wielokrotnie wymagania nie są wprost artykułowane.
modne ubrania na wiosnę
Przeczuwamy, że strój nie odpowiada szefowi, ale nie wiemy, co konkretnie, ponieważ nie ma jasno wyznaczonych reguł. Na szczęście w znacznej większości firm te zasady nie są niemniej jednak tak sztywne. W kontaktach z kontrahentami wiążą kostiumy-mundurki, jednak na pozostałych stanowiskach jest odważnie większa niezależność. W żadnej pracy nie jest mile spostrzegane nadmierne eksponowanie kobiecości- koronki, falbanki, długie, koralowe paznokcie, ogromne dekolty, goły brzuch, mini spódnica, czy ostry makijaż.
Miss Polonia 2011
Wielokrotnie młodym damom trudno wydedukować, że praca nie jest miejscem na taki strój. A odsłonięte nogi, biust w połączeniu z czerwonym lakierem są symbolami społecznie czytanymi jako atrybut seksualności. Wypada, wobec tego ubierać się dobrze do pełnionych funkcji, a jednocześnie prawidłowo się czuć. Latem moda jest trochę bardziej specyficzna aniżeli w inny czas. Latem jest niezmiernie niemało okazji, aby przedstawić siebie z jak najlepszej strony.
dress code luźny
Zacząć należy od samej kwestii wakacji, która przyprawia o zawrót głowy, jeżeli chodzi o kwestię mody. Ubrania latem są przede wszystkim bardziej podwalne, co jest uzasadnione upałem oraz gorączką, która wymusza takie zachowania. Moda letnia to także perfekcyjne stroje kąpielowe, których nie należy pomijać. Takie kostiumy są nadrzędne na gigantycznej rewii mody, jaką jest plaża. Każda kobiety chce wyglądać seksownie, nadzwyczajnie oraz jak najkorzystniej, właśnie dlatego wybiera różnorodne fasony tych strojów kąpielowych.

9 lat ago